www.ferospoj.cz :: Matice samojistná celokovová, DIN 6925, pevnost 10, pozinkovaná (22.04.2021 - 02:04)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice samojistná celokovová, DIN 6925, pevnost 10, pozinkovaná

Matice samojistná celokovová, DIN 6925, pevnost 10, pozinkovaná

Matice samojistná celokovová, DIN 6925, pevnost 10, pozinkovaná je vyrobena z pevné a kvalitní oceli. Tyto samojistné šestihranné matice jsou využívány pro vytvoření pevného šroubové spoje. 
Prodej samojistných matic s šestihranem je realizován ve více rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice samojistná celokovová, DIN 6925, pevnost 10, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!