www.ferospoj.cz :: Matice pro trubková lešení (22.04.2021 - 01:29)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice pro trubková lešení

Matice pro trubková lešení

Matice pro trubková lešení je vyrobena z oceli bez povrchové úpravy s metrickým typem závitu. Jak již název může napovědět, tato speciální čtyřhranná matice se využívá při stavbách trubkových, klasických lešení. 

Prodej matic pro trubková lešení je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Matice můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených matic Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice pro trubková lešení naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!