www.ferospoj.cz :: Matice přivařovací čtyřihranná, DIN 928, nerez A2 (22.04.2021 - 02:22)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice přivařovací čtyřihranná, DIN 928, nerez A2

Matice přivařovací čtyřihranná, DIN 928, nerez A2

Matice přivařovací čtyřihranná, bez povrchové úpravy, nerez A2. Splňují technickou normu DIN 928. Přivařovací matice jsou spojovacím materiálem, který je využíván zejména v automobilovém průmyslu. Přivařené matice vytvářejí za použití odporového svařování velice pevné a nedeformované spoje. 

Prodej přivařovacích čtyřhranných matic je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice přivařovací čtyřihranná, DIN 928, nerez A2 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!