www.ferospoj.cz :: Matice přivařovací čtyřihranná, DIN 928, jemný závit, bez úpravy (22.04.2021 - 02:16)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice přivařovací čtyřihranná, DIN 928, jemný závit, bez úpravy

Matice přivařovací čtyřihranná, DIN 928, jemný závit, bez úpravy

Matice přivařovací čtyřhranná, jemný závit je vyrobena z pevné a kvalitní oceli bez povrchové úpravy. Přivařovací matice jsou spojovacím materiálem, který je využíván zejména v automobilovém průmyslu. Přivařené matice vytvářejí za použití odporového svařování velice pevné a nedeformované spoje. Tyto přivařovací matice splňují technickou normu DIN 928.

Prodej ocelových přivařovacích matic, DIN 928 je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice přivařovací čtyřihranná, DIN 928, jemný závit, bez úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!