www.ferospoj.cz :: Matice pojistná THERMAG, DIN 980, pevnost 8, měděné (Cu) (22.04.2021 - 01:09)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice pojistná THERMAG, DIN 980, pevnost 8, měděné (Cu)

Matice pojistná THERMAG, DIN 980, pevnost 8, měděné (Cu)

Matice pojistná THERMAG je určena pro zajištění ložisek a dalších součástí na hřídeli nebo upínacím pouzdru. Také se používají pro montáž ložisek na kuželové čepy a demontáž ložisek ze stahovacích pouzder. Pojistné matice s integrovaným zajišťovacím mechanismem snižují náklady na hřídel, protože není zapotřebí vyrobit drážku v hřídeli. Instalace je také rychlejší a jednodušší, protože není potřeba samostatné pojistné zařízení. Povolovací moment těchto pojistných matic však vyžaduje větší pozornost. Je vyrobena z mědi. Vnitřní závit je metrický. Odpovídá technické normě DIN 980 / ČSN 021492 / ISO 7042.

Prodej pojistných matic THERMAG je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice pojistná THERMAG, DIN 980, pevnost 8, měděné (Cu) naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!