www.ferospoj.cz :: Matice pojistná šestihranná, DIN 7967, pozinkovaná (22.04.2021 - 01:39)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice pojistná šestihranná, DIN 7967, pozinkovaná

Matice pojistná šestihranná, DIN 7967, pozinkovaná

Pojistné matice jsou šestihranné ocelové matice, vyrobené dle normy DIN 7967. Matice má na svém vnitřním obvodu lisované segmenty, které při dotažení šroubu vytváří tlak proti, tedy jistí šroubový spoj. V těle matice je inkorporovaný metrický závit. Tyto matice jsou povrchově chráněny proti korozi galvanickým zinkem.

Prodej pozinkovaných šestihranných pojistných matic je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice pojistná šestihranná, DIN 7967, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!