www.ferospoj.cz :: Matice čtyřhranná, DIN 557, nerez A2 (22.04.2021 - 02:32)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice čtyřhranná, DIN 557, nerez A2

Matice čtyřhranná, DIN 557, nerez A2

Matice čtyřhranná, DIN 557 je vyrobena z kvalitního nerezu A2 a disponuje metrickým závitem. Jedná se o spojovací materiál, matice s vnějším čtyřhranem. Tyto čtyřhranné matice jsou velmi praktické, své místo si najdou mezi kutily v dílnách či garážích, ale i u profesionálů na stavbách a montážích.

Prodej čtyřhranných matic je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice čtyřhranná, DIN 557, nerez A2 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!