www.ferospoj.cz :: Maska ochranná dýchací, NEO tools (21.10.2020 - 17:47)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Maska ochranná dýchací, NEO tools

Maska ochranná dýchací, NEO tools

Maska ochranná dýchací, NEO tools je vyrobena ze silikonu a plastu. Určeno je zejména pro stavbu, dílnu a montáže. Maska poskytuje ochranu dýchacích cest proti různým hrozbám v závislosti na použitém filtru. Díky certifikaci CE, kterou má každá varianta masky, máte zaručenou bezpečnost a potvrzení, že výrobek splňuje všechny požadavky Evropské unie. Při koupi masky je nutno dokoupit i filtry.

Prodej ochranných masek je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Maska ochranná dýchací, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!