www.ferospoj.cz :: Lemování ke zdi plechové s vodní drážkou (14.07.2020 - 16:31)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lemování ke zdi plechové s vodní drážkou

Lemování ke zdi plechové s vodní drážkou

Plechové lemování ke zdi s vodní drážkou je hliníkový plech pro boční připojení vikýře ke střešní krytině ze střešních tašek. Vodní drážka zlepšuje odvod vody při přívalových deštích. Pro upevnění je vhodné použít nerezové klempířské vruty s nerezovou podložkou.

Prodej plechových lemování ke zdi s vodní drážkou je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lemování ke zdi plechové s vodní drážkou naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!