www.ferospoj.cz :: Lapač listí oblý, LanitPlast (23.10.2021 - 01:05)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lapač listí oblý, LanitPlast

Oblý lapač listí LanitPlast je plastový lapač listí a jiných větších nečistot. Je vyrobený z bezkadmiového polyvinylchloridu (PVC). Je určený pro okapové systémy MARLEY od firmy GLYNWED. Umisťuje se přímo do okapového žlabu. Lapač listí nabízíme pro okapy RG 100/120 a RG 150/125.

Prodej oblých lapačů listí LanitPlast je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lapač listí oblý, LanitPlast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!