www.ferospoj.cz :: Lak vrchní polyuretanový jednosložkový Lignofix (23.10.2021 - 01:35)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lak vrchní polyuretanový jednosložkový Lignofix

Polyuretanový jednosložkový vrchní lak Lignofix je vhodný pro všechny dřevěné povrchy v interiéru jako jsou například schody, nábytek, dveře či dřevené obložení. Polyuretanový lak Lignofix lze také využít na dětské dřevené hračky. Jednosložkový lak je vysoce otěruvzdorný a díky tomu je možné jej použít na nátěr dřevěných podlah. Také vyniká svou atestací na protiskluznost za sucha i mokra. Na e-shopu možnost zakoupit ve dvou barevných varientách: bezbarvý matný, bezbarvý lesklý.

Spotřeba: 15 - 20 m2/l

Balení: 0,75; 2,5 l

Prodej polyuretanového jednosložkového vrchního laku Lignofix je realizován v ucelené typové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lak vrchní polyuretanový jednosložkový Lignofix naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!