www.ferospoj.cz :: Kukla samostmívací, pro sváření, Graphite (21.10.2020 - 18:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kukla samostmívací, pro sváření, Graphite

Kukla samostmívací, pro sváření, Graphite

Samostmívací kukla pro sváření je svářečská maska od výrobce Graphite. Kukla je vybavena dvojitým senzorem zapálení oblouku, s jehož pomocí dokáže během 1/15 000 sekundy automaticky ztmavit průzor. Obsluha svářečky tak může pohodlně a bezpečně pracovat bez nechtěné expozici světlu ze svařovaných prvků. Svářecí maska je napájena z fotočlánku, což prodlužuje její provozní dobu.  

Prodej samostmívací kukly pro sváření Graphite je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kukla samostmívací, pro sváření, Graphite naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!