www.ferospoj.cz :: Kšiltovka pracovní, reflexní, NEO tools (21.10.2020 - 18:09)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kšiltovka pracovní, reflexní, NEO tools

Kšiltovka pracovní, reflexní, NEO tools

Reflexní pracovní kšiltovka je vyrobena ze 100% polyester (PE). V naší nabíce naleznete dvě varianty. První z nich má fluorescenční žlutou barvu a druhá fluorescenční oranžovou. Obě kšiltovky mají kolem kšiltu reflexní prvky. Pokud Vám dělá starost, jakou velikost kšiltovky si vybrat, tak tu u nás mít nemusíte. Máme totiž jen jednu velikost, a to univerzální. Pokud potřebuje i jiné pracovní oblečení, klikněte zde. Díky CE certifikace máte zajištěn soulad s evropskými bezpečnostními standardy. Na kšiltovky se vztahuje záruka 2 roky.

Prodej reflexních pracovních kšiltovek je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kšiltovka pracovní, reflexní, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!