www.ferospoj.cz :: Kryt obličejový ochranný Topex (25.10.2020 - 20:54)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kryt obličejový ochranný Topex

Kryt obličejový ochranný Topex

Ochranný obličejový kryt je ochranná pracovní pomůcka odolná proti nárazům od značky Topex. Kryt s tloušťkou 1 mm se upevňuje kolem hlavy pomocí nastavitelného čelního pásu. Varianta s ochranou shora zároveň zabraňuje přesouvání se masky a umožňuje nastavit hloubku nasazení krytu na hlavě spolu se vzdáleností štítu od obličeje. Bezpečnost zaručuje certifikace CE, která potvrzuje splnění veškerých nároků Evropské unie. Kuklu využijí všichni domácí kutilové i řemeslníci pro ochranu před letícími úlomky zpracovávaných materiálů.

Prodej ochranných obličejových krytů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kryt obličejový ochranný Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!