www.ferospoj.cz :: Koncovka nerezová zábradlí, 60 stupňů, nerez A4 (16.07.2024 - 22:34)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Koncovka nerezová zábradlí, 60 stupňů, nerez A4

Koncovky nerezového zábradlí, 60 stupňů, nerez A4. Koncovky jsou vyrobeny z korozivzdorné nerezové oceli A4, která zajišťuje vhodnost použití i v náročnějších podmínkách s výskytem slané vody nebo kyselin. Nerezové koncovky se sklonem 60° lze použít k zakončení madla při montáži zábradlí.

Prodej koncovek nerezového zábradlí z nerezové oceli A4 je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Koncovka nerezová zábradlí, 60 stupňů, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!