www.ferospoj.cz :: Kompostér plastový (14.07.2020 - 14:24)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kompostér plastový

Kompostér plastový

Plastový kompostér je vyrobený z bezúdržbového materiálu TRAPLAST™. Je ideální pro kompostování posekané trávy, shrabaného listí a dalšího zahradního odpadu i z větších zahrad. Díky použitému materiálu plastové kompostéry velmi dobře odolávají povětrnostním vlivům, plísním, vlhkosti a běžným chemikáliím. Montáž je velmi rychlá a jednoduchá. K prodeji nabízíme i náhradní prkna ke kompostéru.

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

Prodej plastových kompostérů i náhradních prken je realizován po jednotlivých kusech.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kompostér plastový naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!