www.ferospoj.cz :: Klika s průchozím závitem DIN 99N, nerez A2 (08.06.2023 - 09:53)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Klika s průchozím závitem DIN 99N, nerez A2

Klika s průchozím metrickým závitem, dle normy DIN 99N. Klika je vyrobena z nerezi A2. Klika má metrický standardní závit ve velikostech M12, M16, M20. Provedení kliky je s průchozím závitem.

Prodej klik s průchozímí metrickými závity je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Klika s průchozím závitem DIN 99N, nerez A2 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!