www.ferospoj.cz :: Kleště štípací boční, NEO tools (20.04.2021 - 17:48)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště štípací boční, NEO tools

Kleště štípací boční, NEO tools

Boční štípací kleště jsou kvalitní kleště od výrobce NEO tools. Kleště jsou vyrobeny z indukčně kalené oceli s vysokým podílem chromu podle DIN 5749. Použitá chrom-vanadiová ocel zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči korozi. Konstrukce čepu kleští slouží pro přesné a plynulé štípání drátů různých materiálů o různých průměrech. Kleště mají ergonomicky tvarovanou rukojeť pro pohodlnou a bezpečnou práci. O kvalitě nářadí vypovídá TÜV certifikát.

Prodej bočních štípacích kleští je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště štípací boční, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!