www.ferospoj.cz :: Kleště rychloupínací (21.04.2021 - 10:01)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště rychloupínací

Kleště rychloupínací

Rychloupínací kleště jsou vyrobeny z chrom - vanadiové oceli s velmi kvalitní povrchovou úpravou od výrobce NEO tools. Díky tomu, že se jedná o kleště samosvorné s rozpěrnou pružinou, tak je můžete využít univerzálně, například jako rukojeť k čepeli na řezání či jako držadlo pro šroubovák. Použít je lze také jako štípací kleště na hrubý drát. Jsou určeny zejména pro svářeče, klempíře či zámečníky.

Prodej rychloupínacích kleští je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Rychloupínací kleště můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.

Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště rychloupínací naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!