www.ferospoj.cz :: Kleště rovné na jemnou mechaniku, Topex (21.04.2021 - 10:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště rovné na jemnou mechaniku, Topex

Kleště rovné na jemnou mechaniku, Topex

Rovné kleště jsou vyrobeny z uhlíkové kalené oceli s velmi kvalitní povrchovou úpravou od výrobce TOPEX.  Kleště disponují plochými čelistmi a ergonomicky tvarovanou rukojetí potaženou protiskluzovým materiálem což poskytují pohodlí a bezpečnost při práci. Produkt je tak ideálně přizpůsoben tvaru dlaní. Díky svému tvarování Vám tyto kleště usnadní práci s jemnou mechanikou a elektronikou

Prodej rovných kleští je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Rovné kleště můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrnémnožství.

Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště rovné na jemnou mechaniku, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!