www.ferospoj.cz :: Kleště kombinované, výrobce NEO tools (15.04.2021 - 10:47)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kleště kombinované, výrobce NEO tools

Kleště kombinované, výrobce NEO tools

Kombinované kleště od výrobce NEO tools se zónami pro uchopení plochého materiálu i materiálu kruhového průřezu jsou určeny pro víceúčelové použití. Kleště jsou vyrobené z materiálu chrom - vanadiová ocel. Tyto kleště jsou univerzálním pracovním nástrojem, který by měl patřit do každé montážní dílny. Díky kvalitním čepelím jsou kleště vhodné pro štípání měkkého, tvrdého i tvrzeného pružinového drátu. Dále jsou kleště vhodné pro různá přidržování, uchopování aj.

Prodej kombinovaných kleští je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle různých parametrů.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kleští Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu kleště, které se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kleště kombinované, výrobce NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!