www.ferospoj.cz :: Kalhoty pracovní s laclem (21.10.2020 - 17:32)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kalhoty pracovní s laclem

Kalhoty pracovní s laclem

Pracovní kalhoty značky NEO tools jsou vyrobeny z odolné směsi bavlny a polyesteru s gramáží 245 g/m2. Provedení s laclem, multifunkčními kapsami na nářadí, gumou v pase a možností vložení pěnových nákoleníků zajišťuje maximální komfort při práci profesionálním řemeslníkům i domácím kutilům. Zárukou kvality tohoto pracovního oděvu je evropský certifikát CE a provedení v souladu s normou ISO 13688: 2013. Vybírat můžete ze více velikostí.

Prodej pracovních kalhot s laclem NEO tools je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kalhoty pracovní s laclem naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!