www.ferospoj.cz :: Kalhoty pracovní - montérky, NEO Tools (25.05.2024 - 01:43)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kalhoty pracovní - montérky, NEO Tools

Pracovní kalhoty - montérky jsou vyrobeny z textilu - 65 % polyester + 35 % bavlna podle normy ISO EN 13688:2013. Tyto pracovní montérky s laclem z odolného materiálu mají trojité švyzesílenou látku v místech vystavených otěru a reflexní zóny. Dále disponují vyztuženými kapsami, kapsou na smartphone a multifunkčními kapsami. Zárukou kvality tohoto pracovního oděvu je evropský certifikát CE.

V případě, že požadujete na oděvy logo firmy, nebo jiné údaje, texty, telefonní kontakty atp neváhejte nás nezávazně poptat.

Prodej pracovních kalhot - montérek je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kalhoty pracovní - montérky, NEO Tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!