www.ferospoj.cz :: Jäckl uzavřený hliníkový, EN AW 6060 (AlMgSi) (15.04.2021 - 09:25)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Jäckl uzavřený hliníkový, EN AW 6060 (AlMgSi)

Jäckl uzavřený hliníkový, EN AW 6060 (AlMgSi)

Jekl ze slitiny hliníku, se sílou stěny 1 mm a délkou 2 m. Jekl má tvar čtvercová trubka o průměru 15 x 15 mm. Jekly se prodávají buď po 1 nebo 10 kusech. Od tloušťky 2 mm možno dodat i ve výrobní délce 6 m.

Prodej jeklů ze slitiny hliníku je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Jäckl uzavřený hliníkový, EN AW 6060 (AlMgSi) naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!