www.ferospoj.cz :: Hřeb kotvící kovový (22.04.2021 - 01:02)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hřeb kotvící kovový

Hřeb kotvící kovový

Kovový kotvící hřeb je ocelový fixační hřeb pro plastové obrubníky. Slouží k ukotvení obrubníků Guttagarden ukončujících zatravňovací tvárnice do tvrdšího či jílovitého podloží. Jsou vyrobeny z pozinkované oceli, což zaručuje lepší odolnost vůči korozi. Pro rovné úseky použijte 3 ks kovových kotvících hřebů na jeden metr. V obloucích je nutné použít 6 ks hřebů na jeden metr obrubníku. Pro fixaci do běžného podloží lze použít plastové kotvící hřeby.

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

Prodej kovových kotvících hřebů je realizován v baleních po 10 ks.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hřeb kotvící kovový naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!