www.ferospoj.cz :: Hliníková základna ke skleníkům GARDENTEC (26.02.2024 - 02:31)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hliníková základna ke skleníkům GARDENTEC

Hliníková základna ke skleníkům GARDENTEC je zvyšující základna pro skleníky. Je vhodná na vyvýšení skleníků, pokud pod skleníkem není betonový nebo dlaždicový podklad. Nahrazuje betonový základ a podezdívku. Pomocí základny dojde ke zvýšení polykarbonátových skleníků o 110 mm. Pomocí hliníkové základny můžete skleníky umístit přímo do zeminy. Tato základna v zemi nekoroduje. Lze ji použít u skleníků GARDENTEC typu F2 až F6.

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

Prodej hliníkových základen ke skleníkům GARDENTEC je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hliníková základna ke skleníkům GARDENTEC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!