www.ferospoj.cz :: Helma pracovní s ochranou uší a štítem, 3v1 Verto (21.10.2020 - 18:13)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Helma pracovní s ochranou uší a štítem, 3v1 Verto

Helma pracovní s ochranou uší a štítem, 3v1 Verto

Pracovní helma s ochranou uší a štítem je univerzální produkt pro použití s benzínovou sekačkou na trávu, řetězovou pilou a dalšími nástroji, když potřebujete úplnou ochranu sluchu, hlavy a očí. Helma je vyrobena z vysoce kvalitního plastu ABS a umožňuje úpravu obvodu tak, aby odpovídala velikosti Vaší hlavy. Měkká povrchová úprava chráničů sluchu zvyšuje komfort používání. Díky tomu jste chráněni od zvuků a šumu do 2507 dB. Ochranný štít na obličej je vyroben z kovové síťoviny a chrání Váš obličej před malými pevnými částicemi. Značka CE je bezpečnostní záruka a dokazuje, že produkt splňuje všechny požadavky EU.

Prodej pracovních helem s ochranou uší a štítem je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Helma pracovní s ochranou uší a štítem, 3v1 Verto naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!