www.ferospoj.cz :: Hasák typ 90, NEO tools (20.04.2021 - 17:55)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hasák typ 90, NEO tools

Hasák typ 90, NEO tools

Kovaný hasák typ 90 je vysoce kvalitní instalatérský hasák na šrouby a trubky 1,5", disponuje broušenými leštěnými čelistmi a pogumovanou rukojetí, díky které je práce velmi pohodlná. Délka hasáku je 425mm a úhel čelistí je 90 stupňů. Vhodný do každé dílny, jak pro profesionály, tak pro kutily. Na tento produkt poskytujeme záruku v délce 2 roky.

Prodej hasáků na trubky je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku/zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hasák typ 90, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!