www.ferospoj.cz :: Hák houpačkový s vrutem pozinkovaný (30.07.2021 - 09:04)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hák houpačkový s vrutem pozinkovaný

Houpačkové háky s vrutem jsou vyrobeny z ocele a jejich povrch je galvanicky pozinkován. Jedná se o speciální hák, který se využívá jak již název napovídá pro bezpečné závěšení houpačky (houpací sítě, lezecí sítě apod.) do dřeva. Houpačkový hák je opatřen jednoduchým otevřeným okem.
V našem sortimentu naleznete různé rozměrové varianty s různými nosnostmi. Veškeré potřebné údaje ohledně houpačkových háků s vrutem naleznete v rozměrové tabulce pod obrázkem.

Prodej houpačkových háků s vrutem je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Houpačkové háky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených háků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hák houpačkový s vrutem pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!