www.ferospoj.cz :: Hák houpačkový s metrickým závitem pozinkovaný (21.04.2021 - 10:10)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hák houpačkový s metrickým závitem pozinkovaný

Hák houpačkový s metrickým závitem pozinkovaný

Houpačkový hák je vyráběn s metrickým závitem a pozinkovaným povrchem. Jedná se o speciální šroub se zakrouceným okem, který umožňuje bezpečné zavěšení houpačky s pomocí matice a podložky, kdy je možné zavěšení nad nosný trám. Metrický závit také umožňuje instalaci háku do kovových nosných prvků. Celková únosnost houpačkového háku se odvíjí od délky dříku a závitu.

Prodej houpačkových háků s metrickým závitem je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Houpačkové háky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení. U maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.

Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených háků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hák houpačkový s metrickým závitem pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!