www.ferospoj.cz :: Hadice třívrstvá ECONOMIC, VERTO (25.06.2022 - 19:40)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hadice třívrstvá ECONOMIC, VERTO

Zahradní hadice ECONOMIC od firmy Verto slouží k zavlažování zahrad a skleníků pod tlakem 20 barů. Velmi odolná hadice si zachovává všechny provozní parametry v rozmezí teplot od -5° až do +30°. Je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a nabízí prvotřídní zpracování na nejvyšší úrovni. Speciální materiál ji chrání před UV zářením. Nabízí systém zabraňující hromadění řas, který umožňuje efektivní a bezproblémové používání hadice po dlouhou dobu. V naší nabídce naleznete více variant této hadice. Na výběr máte z délek od 20 do 50 metrů a z průměrů 1/2" nebo 3/4". K hadici lze dokoupit příslušenství. Hadici je možno uchytit ke zdi pomocí držáku. Pro precizní a bezstarostné zalévání oceníte doplňky v podobě automatického časovače či nabídku postřikovačů. Pohodlnou obsluhu zajistí vozík na zahradní hadice.

Prodej zahradních hadic ECONOMIC je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hadice třívrstvá ECONOMIC, VERTO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!