www.ferospoj.cz :: Gril plynový Mexico BBQ (17.05.2022 - 21:54)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Gril plynový Mexico BBQ

Zahradní plynový gril Mexico je moderním a praktickým řešením pro grilování s přáteli či rodinou bez popelu a zbytků dřevěného uhlí.

Plynové grily Mexico jsou vybaveny šesti hlavními nerezovými hořáky s elektrickým zapalováním a regulací plynu stejně tak jako boční hořák. Nerezové hořáky jsou zakryty kovovým profilem, který zabraňuje skapávání tuku mezi plameny a jeho následnému zahoření. Zároveň kovový profil zabraňuje zahřívání pouze jedné strany grilovací mřížky.

Grily Mexico mají dvě menší a dvě větší kolečka pro snadnou mobilitu zahradního grilu. Ve víku grilu zabudovaný vestavěný teploměr, který zajišťuje kontrolu nad optimální teplotou pro grilování.

Na bocích zahradního grilu jsou z obou stran odkládací police, pod levou odkládací plochou je ukryta nádobka pro odložení naložených pokrmů, například připaveného masa na grilování. Pod pravou odkládací plochou je boční hořák. Ve spodní části grilu je uschovaná miska pro odkapávání případného tuku z grilovaného masa, čímž se prodlužuje životnost nerezových hořáků.

Nerezový gril mexico je opatřen odklápěcím krytem grilovací plochy litionovou deskou a litinovým roštem.

K zahradnímu plynovému grilu získáte zdarma redukční ventil a grilovací jehlu s motorem.
Grilovací jehla je vyrobena z nerezové oceli a její odjímatelné držadlo je plastové. Z obou stran je grilovací jehla tvořena čtyřmi jehlicemi s aretačními šrouby pro přesné nastavení jehlice do potřebné velikosti. Motorek grilovací jehlice s napětím 230V je umístěn na opačné straně od držadla, v plastovém krytu. Motorek se jednoduše zapojí do elektřiny a otáčí tak jehlu rychlostí 2 otáčky za minutu. Připravovaný pokrm se tak nepřipaluje a je zajištěno jeho rovnoměrné pečení.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Gril plynový Mexico BBQ naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!