www.ferospoj.cz :: Držák madla nerezového zábradlí, středový 60 stupňů, nerez A4 (18.06.2024 - 04:42)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Držák madla nerezového zábradlí, středový 60 stupňů, nerez A4

Středové držáky madla nerezového zábradlí, 60 stupňů, nerez A4. Držáky jsou vyrobeny z korozivzodrné nerezové oceli A4, která zajišťuje vhodnost použití i v náročnějších podmínkách s výskytem slané vody nebo kyselin. Nerezové držáky se sklonem 60° lze použít k uchycení madla při montáži zábradlí. 
Prodej středových držáků madla nerezového zábradlí je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Držák madla nerezového zábradlí, středový 60 stupňů, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!