www.ferospoj.cz :: Domek zahradní plastový, G21 PAH (02.12.2022 - 18:24)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Domek zahradní plastový, G21 PAH

Domek zahradní plastový, G21 PAH

Zahradní domek G21 PAH je vyroben z kvalitního plastového materiálu, nosná konstrukce se skládá z pozinkovaného plechu a plastových sloupků o síle materiálu 1,5 mm. Panely jsou vyrobené z tvrzeného sendvičového plastu. Střecha domku je navržená tak, aby vydržela zatížení až 60 kg/m2. Dveře jsou umístěné na přední straně domku, jsou dvoukřídlé a dostatečně široké pro průchod i pohodlný vjezd se zahradním kolečkem. Okno zahradního domku si můžete umístit podle své potřeby na levou či pravou stěnu a nad dveřmi se také nachází ventilační mřížka, která namomáhá odvětrávání a správné cirlukaci vzduchu a zajišťuje, aby se zvnitř domku nesrážela vlhkost a netvořily plísně.

Jaké jsou výhody plastového domku G21 PAH?

Plast je nejen lehký, ale zároveň i odolný a snadno se s ním manipuluje, proto vás při stavbě zahradního domku nečeká žádná velká dřina. Domek je postavený za chviličku a montáž hravě zvládnete ve dvou. Díky čistému materiálu si na sebe nemusíte ani oblékat montérky. Kromě jednoduché montáže a snadné manipulace oceníte také bezproblémovou údržbu domku. Pokud řešíte, kam dát vaše kolo, příslušenství k bazénu, zahradní náčiní a další věci, které se nevejdou do domu, ale chcete je mít pod střechou a zámkem, tak jste právě našli řešení.

Montáž zahradního domku

Před tím, než začnete s montáží zahradního domku G21, si připravte vhodnou zpevněnou plochu. Doporučujeme například dlážděnou terasu, betonovou desku nebo dřevěnou podlahu. Samotná montáž plastového domku je snadná, doporučujeme skládat domek ve 4 lidech, ale zvládnete ji ve i ve dvou. Montáž vám zabere cca 3 hodiny. Návod pro montáž zahradního domku G21 PAH naleznete ZDE.

Prodej zahradních domků plastových je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Domek zahradní plastový, G21 PAH naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!