www.ferospoj.cz :: Čistič na polykarbonát, LanitPlast (02.12.2022 - 17:46)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Čistič na polykarbonát, LanitPlast

Čistič na polykarbonát Lanit Plast. Čistící prostředek vhodný k mytí různých polykarbonátových desek například na pergolách, verandách, stříškách nebo stěnách. Přípravek je koncentrovaný, před použitím na lehké znečištění se dávkují 3 ml přípravku na 1 litr vody. Na silnější znečištění lze ředění upravit až na 15 ml na 1 litr vody. Z jednoho litru přípravku vyrobíte až 333 litrů čističe. pH přípravku v rozmezí 5,5 - 6 umožňuje bezpečné čištění polykarbonátu bez poškození. Polykarbonátové desky stačí při čištění lehce otřít čistým a měkkým hadrem namočeným v čistícím prostředku a poté důkladně omýt čistou vodou. 
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Čistič na polykarbonát, LanitPlast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!