www.ferospoj.cz :: Čepice akrylová (21.10.2020 - 18:11)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Čepice akrylová

Čepice akrylová

Akrylová čepice je vyrobena ze 100% akrylu. Je vyrobena v souladu s normou ISO 13688:2013 a díky CE certifikaci máte zajištěn soulad s evropskými bezpečnostními standardy. V naší nabídce naleznete dvě varianty této černé čepice. První z nich je bez podšívky, zatímco druhá má fleecovou podšívku. Pokud Vám dělá starost, jakou velikost čepice si vybrat, tak tu u nás mít nemusíte. Máme totiž jen jednu velikost, a to univerzální. Pokud potřebuje i jiné pracovní oblečení, klikněte zde.

Prodej akrylových čepicí je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Čepice akrylová naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!