www.ferospoj.cz :: Brýle ochranné žluté Topex (24.05.2024 - 23:54)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Brýle ochranné žluté Topex

Žluté ochranné brýle, od firmy Topex. Před mechanickým zraněním očí Vás chrání velká plocha a široké ušní paže. Díky žluté barvě brýlí bude jasněji vidět a práce v podsvětlených místnostech bude pro Vás snadnějšíCertifikace CE je bezpečnostní zárukou a prokazuje, že produkt splňuje všechny evropské požadavky. Na produkt se vztahuje 2 roky záruka. 

Prodej žlutých ochranných brýlí je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Brýle ochranné žluté Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!