www.ferospoj.cz :: Brýle ochranné polycarbonat reg.ramínek NEO tools (21.10.2020 - 17:25)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Brýle ochranné polycarbonat reg.ramínek NEO tools

Brýle ochranné polycarbonat reg.ramínek NEO tools

Brýle ochranné polycarbonat reg.ramínek NEO tools, je vyroben z polykarbonátu. Na výběr máte z čirého nebo žlutého sklíčka. Žlutý zorník zesvětluje pozadí a ulehčuje práci ve slabě osvětlených místech. Díky gumovému zakončení máte zajištěno pohodlí a vysoký komfort. Velkou výhodou brýlí je odolnost vůči poškrábání

Prodej ochranných brýlí je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Brýle ochranné polycarbonat reg.ramínek NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!