www.ferospoj.cz :: Bruska úhlová vzduchová, Topex (21.04.2021 - 10:34)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Bruska úhlová vzduchová, Topex

Bruska úhlová vzduchová, Topex

Bruska úhlová vzduchová 74L214, je velmi kvalitní vzduchové nářadí, které je určené pro vysokou zátěž a časté používání. Za 1 minutu udělá bruska maximálně 10 000 otáček. Celková délka brusky je 175 mm a kotouče 125 mm. Ocelová bruska váží 1,8 kg a maximální tlak je 8 barů. Na brusku se vztahuje záruka 2 roky

Prodej vzduchových úhlových brusek je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Bruska úhlová vzduchová, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!