www.ferospoj.cz :: Bruska multifunkční, Graphite (22.10.2021 - 23:35)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Bruska multifunkční, Graphite

Bruska multifunkční patří mezi vysoce kvalitní multifunkční zařízení výrobce Graphite. Bruska s výkonem motoru 180 W nabízí širokou škálu použití. Hlava zařízení vykonává do 20000 kmitů za minutu, úhel vibrací je 2,8°. Práci Vám usnadní nízká hmotnost zařízení a dlouhý napájecí kabel. Součástí balení je i několik kusů příslušenství. Praktická bruska je vybavena například speciálním nástavcem s adaptérem pro odsávání prachu. K zařízení lze přímo připojit rouru vysavače. Značka GRAPHITE  nabízí širokou škálu elektrického nářadí, které splňuje požadavky profesionálů.

Prodej multifunkčních zařízení Graphite je realizován po jednotlivých kusech. Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Bruska multifunkční, Graphite naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!