www.ferospoj.cz :: Box plastový, dětská CÉČKA (20.04.2021 - 18:17)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Box plastový, dětská CÉČKA

Box plastový, dětská CÉČKA

Box plastový plný dětských "CÉČEK" je součástí naší nabídky v kategorii Odpočinek od dílny, do které jsme umístili "mimodílenské" produkty. Můžete tak spojit nákup zboží do dílny či na stavbu s nákupem dárku pro děti či rodiče...
Patříte-li mezi dříve narozené, dětská CÉČKA u Vás pravděpodobně vyvolají krásné vzpomínky na školní léta. S céčky se hrálo venku i ve škole o přestávkách, byla to aktivita plná radosti a zábavy. Někteří podvodníci se svému řemeslu naučili již ve školních letech, když si nějakou fintou osvojili CÉČKA od svého důvěřivého spolužáka :-).
Díky naší nabídce můžete nyní dopřát podobnou zábavu i Vašim dětem. CÉČKA jsou dodávána v praktickém plastovém organizéru, k dispozici výše máte tři různá balení. Plastové organizéry nabízíme i samostatně a jejich využití je velmi variabilní. Více informací o plastovém organizéru samostatně naleznete ZDE.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Box plastový, dětská CÉČKA naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!