www.ferospoj.cz :: Autokosmetika tekuté stěrače, Den Braven (25.06.2022 - 19:34)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Autokosmetika tekuté stěrače, Den Braven

Tekuté stěrače o objemu 500 ml jsou vynikající přípravek na zvýšení účinku stékání vody. Tento vodoodpudivý antistatický prostředek zamezuje stékající vodě, aby vytvářela mokré provazy na povrchu skel. Zlepšuje viditelnost při dešti bez použití stěračů, snižuje oslnění, v zimním období snižuje tvorbu námrazy, omezuje přilnavost nečistot a zbytků hmyzu. A to vše již při rychlosti 50 km/h. Další výhodou je, že přípravek vyplňuje mikroskopické rýhy na skle a prodlužuje životnost skel a stěračů.

Použití: Přípravek nastříkejte na čistý, suchý a odmaštěný povrch, nechte působit 1 – 2 minuty, poté podklad vyleštěte suchým bavlněným hadříkem. Doporučujeme postup opakovat 1x měsíčně. Nevhodný pro lakované části, polykarbonátové světlomety, interiér automobilu a vnitřní strany skel.

Prodej tekutých stěračů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Autokosmetika tekuté stěrače, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!