www.ferospoj.cz :: Altánek dětský zahradní se zasouvacím pískovištěm (17.05.2022 - 22:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Altánek dětský zahradní se zasouvacím pískovištěm

Dětský zahradní altánek se skládá ze dvou částí - hracího domečku a vytahovacího pískoviště. Poté, co děti skončí hru na písku, je možno odpočívadlem popojet a zakrýt celou plochu pískoviště. Písek tím ochráníte před znečištěním. Odpočívadlo se dá využít například jako: domeček, rozšířený prostor při hře na pískovišti či úschovna pro hračky. Pro prodloužení životnosti tohoto výrobku doporučujeme ošetřit lazurou na dřevo. Věk: 3+.

Prodej zahradních altánků s pískovišti je realizován po jednotlivých baleních. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Altánek dětský zahradní se zasouvacím pískovištěm naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!