www.ferospoj.cz :: Vrut se zápustnou hlavou křížová drážka, plný závit, žlutý zinek (07.04.2020 - 23:56)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrut se zápustnou hlavou křížová drážka, plný závit, žlutý zinek

Vrut se zápustnou hlavou křížová drážka, plný závit, žlutý zinek

Vrut se zápustnou hlavou je vyroben s křížovou drážkou z oceli a jeho povrch je ošetřen galvanickým pozinkováním. Jedná se o nejčastěji používaný univrut s širokou škálou využití ve vašich projektech. Hlava vrutu je zápustná do připevňovaného materiálu a je vyrobena s plným závitem.

Prodej vrutů se zápustnou hlavou je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Vruty můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených vrutů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrut se zápustnou hlavou křížová drážka, plný závit, žlutý zinek naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!