www.ferospoj.cz :: Vrut s velkou čočkovou hlavou, drážka TRX, žlutý zinek (06.06.2020 - 11:39)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrut s velkou čočkovou hlavou, drážka TRX, žlutý zinek

Vrut s velkou čočkovou hlavou, drážka TRX, žlutý zinek

Vrut s velkou čočkovou hlavou je pozinkovaný vrut s drážkou TORX. Je vyroben z pozinkované oceli (žlutý zinek). Vrut má závit do dřeva a velkou čočkovou hlavu. Je vhodný do všech dřevených prvků (latě, OSB desky, palubky, hranoly, trámky apod.) a jiných měkkých materiálů. Vruty nabízíme v různých rozměrech po jednotlivých kusech nebo cenově výhodnějších baleních.

Prodej vrutu s velkou čočkovou hlavou, drážka TORX, žlutý zinek je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrut s velkou čočkovou hlavou, drážka TRX, žlutý zinek naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!