www.ferospoj.cz :: Vrut s malou zápustnou hlavou TORX a vrtákem na špičce, zinek žlutý (06.06.2020 - 12:22)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrut s malou zápustnou hlavou TORX a vrtákem na špičce, zinek žlutý

Vrut s malou zápustnou hlavou TORX a vrtákem na špičce, zinek žlutý

Vrut s malou zápustnou hlavou, drážkou TORX a vrtákem na špičce je vyroben z pevné a kvalitní oceli a je žlutě pozinkovaný. Speciální (terasové vruty) jsou ideální pro stavbu dřevostaveb od pergoly až po střechu. Montáž vrutu ulehčuje vrtáček na špičce, díky kterému se vrut snadněji zavrtává do dřeva, a také drážka TORX, která zabraňuje protočení šroubovacího nástavce. Tyto vruty vám nabízíme v průměru závitu 3,2 mm a v různých délkách vrutu.

Prodej terasových vrutů s drážkou TORX a vrtákem je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrut s malou zápustnou hlavou TORX a vrtákem na špičce, zinek žlutý naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!