www.ferospoj.cz :: Vrut s distanční podložkou pro montáž vlnitých a trapézových desek (23.05.2019 - 05:20)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrut s distanční podložkou pro montáž vlnitých a trapézových desek

Vrut s distanční podložkou pro montáž vlnitých a trapézových desek

Vrut s distanční podložkou pro montáž vlnitých a trapézových desek je kvalitní nerezový vrut s distanční podložkou. Je vhodný k uchycení střešní krytiny z průhledných desek (trapéz i vlna) do střešních latí. Jeho součástí je samotěsnící podložka a distanční váleček. Nerez A2 zajišťuje dostatečnou ochranu před korozí i ve venkovním prostředí. Vruty jsou 45 mm dlouhé a průměr závitu je 4,5 mm. Při montáži spotřebujete minimálně 12 ks vrutů na m2.

Prodej vrutů s distanční podložkou pro montáž vlnitých i trapézových desek je realizován ve velkoobchodním balení 20 ks. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrut s distanční podložkou pro montáž vlnitých a trapézových desek naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!