www.ferospoj.cz :: Vrut do dřeva DIN 7996, s půlkulatou hlavou, křížová drážka, nerez A2 (06.06.2020 - 12:30)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrut do dřeva DIN 7996, s půlkulatou hlavou, křížová drážka, nerez A2

Vrut do dřeva DIN 7996, s půlkulatou hlavou, křížová drážka, nerez A2

Nerezový vrut do dřeva s půlkulatou hlavou a křížovou drážkou je normovaný vrut dle DIN 7996. Je vyroben z nerezové oceli A2 pro velmi vysokou odolnost vůči korozi a povětrnostním vlivům. Vrut má půlkulatou hlavu s křížovou pozidriv (PZ) drážkou a částečný závit do dřeva s ostrou špičkou. Používá se pro spojování materiálů z měkkého i tvrdého dřeva, překližky, OSB desek apod.

Prodej vrutu do dřeva s půlkulatou hlavou a křížovou drážkou, DIN 7996, nerez A2 je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrut do dřeva DIN 7996, s půlkulatou hlavou, křížová drážka, nerez A2 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!