www.ferospoj.cz :: Úžlabí plechové (29.05.2020 - 16:01)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Úžlabí plechové

Úžlabí plechové

Plechové úžlabí je hliníkové úžlabí/hřebenáč na šikmé střechy ze střešních tašek. Je vhodné k překrytí místa, kde dochází k setkání dvou střešních rovin. Při otočení plechového úžlabí je možné jej použít i jako hřebenáč na trapézové plechy. Pro upevnění je vhodné použít nerezové klempířské vruty s nerezovou podložkou

Prodej plechového úžlabí je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Úžlabí plechové naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!