www.ferospoj.cz :: Úhelník spojovací pozinkovaný, s prolisem (22.02.2020 - 19:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Úhelník spojovací pozinkovaný, s prolisem

Úhelník spojovací pozinkovaný, s prolisem

Spojovací tesařské úhelníky středně velké, pozinkované, s prolisem. Nejprodávanější úhelníky pro běžné tesařské spoje na dřevostavbách. Díky velkému prolisu mají tyto úhelníky vyšší únosnosti a jsou tak vhodné i pro spojování větších dřevěných prvků.
Rohy tesařských úhelníků jsou zkosené, šířky 55; 65 a 90 mm, různé délky ramen. Předvrtané otvory o pr. 5 mm umožňují kotvení na konvexní hřebíky, speciální tesařské vruty či univruty, k dispozici také větší otvor pro kotvení na závitovou tyč či stavební svorník. 

 Spojovací úhelník

(kliknutím na obrázek jej zvětšíte)

Rozměrové varianty spojovacích úhelníků, aktuální ceny a dostupnosti naleznete v tabulce výše. V nabídce máme celou řadu dalších tesařských prvků, navštivte související produkty či kategorie a nakupte s výjimkou dřeva veškerý spojovací materiál na stavbu jakékoliv dřevostavby!

Pro kotvení k dřevěným prvkům doporučujeme použít speciální vruty do tesařského kování s půlkulatou nebo plochou talířovou hlavou. Zajistíte tak pevný a esteticky vzhledný spoj.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Úhelník spojovací pozinkovaný, s prolisem naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!